KALENDARZ ROKU 2019/2020 P  S  Y  C  H  O  L  O  G
P  E  D  A  G  O  G
Program "Szklanka Mleka"
Program "Owoce w szkole"
Zbiórka plastikowych nakrętek
Zbiórka zużytych baterii
"Cała Polska czyta dzieciom" "Ratujemy i uczymy ratować"
Ś W I E T L I C A   S Z K O L N A Zajęcia sportowe -  piłka nożna dla klas I-III
Zajęcia sportowe -  UKS dla klas IV-VIII
S Z A C H Y
Zajęcia taneczne
 
DLA RODZICÓW

        

 

rok szkolny 2019/2020

 

13 maja 2020 r.    Wyjazd do Teatru Rampa dla klas IV-VII na spektakl pt. "Awantura o Basię" 
21-22-23
kwietnia 2020 r.
   EGZAMINY KLASY ÓSMEJ 
21 marca 2020 r.    Wycieczka z Klubu Włóczykija - Czerwińsk 
19 marca 2020 r.    Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur Matematyczny" 
11 marca 2020 r.    Gminny Konkurs Historyczny  
4 marca 2020 r.    XIX Szkolny Konkurs Historyczny 
2 marca 2020 r.    "Muzyka świata" - koncert muzyki poważnej 
26 lutego 2020 r.    Konkurs ZUCH z języka angielskiego dla klas I-III organizowany przez
   Centrum Edukacji Szkolnej 
25 lutego 2020 r.    Konkurs ZUCH zintegrowany dla klasy II i III organizowany przez
   Centrum Edukacji Szkolnej
24 lutego 2020 r.    Termin składania prac w szkolnym etapie X Ogólnopolskiego Konkursu
   Plastycznego
organizowanego przez KRUS
   "Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz" 
24 lutego 2020 r.    "Współczesne zagrożenia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży"
   spotkanie z Sędzią Anną Marią Wesołowską 
10 lutego - 23 lutego
2020 r.
   Ferie zimowe 
21 lutego 2020 r.    Feryjny Turniej Warcabowy z "Uczniakiem" 
8 lutego 2020 r.    Wycieczka z Klubu Włóczykija - Łazienki Królewskie w Warszawie 
6 lutego 2020 r.    Zabawa karnawałowa
6 lutego 2020 r.    Promocja książki dr Remigiusza Matyjasa "Wyznania ratuszowych duchów" 
5 lutego 2020 r.    Bezpieczne ferie zimowe i uzależnienia nastolatków - pogadanka z policjantami 
1 lutego 202 r.    X Szachowe Mistrzostwa Grójca (do lat 18) 
31 stycznia 2020 r.    EduEvent - Akademia Odkrywców - warsztaty naukowe dla Zaborowa
30 stycznia 2020 r.    Lekcja biblioteczna "Od tabliczki do kodeksu" w Miejsko-Gminnej
   Bibliotece Publicznej im. W. S. Laskowskiego dla uczniów klas IV-VI
28 stycznia 2020 r.    Gminny Konkurs Recytatorski w Belsku Dużym 
28 stycznia 2020 r.    XXII Szkolny Konkurs Recytatorski - rozdanie nagród 
27 stycznia 2020 r.    Teatrzyk dla przedszkolaków i uczniów klas 0-IV pt. "Królowa Śniegu" 
   o godzinie 11:00, po teatrzyku zdjęcia portretowe dla chętnych uczniów
27 stycznia 2020 r.    Zebrania z rodzicami uczniów klas I-VIII w godzinach: 
   - 16:00 dla klas I, II, III, IV, VI, VII i VIII;         - 16:15 dla klasy V
24 stycznia 2020 r.    XXII Szkolny Konkurs Recytatorski 
22 stycznia 2020 r.    Szkolny konkurs wiedzy o Zamku Królewskim 
22 stycznia 2020 r.    Dzień Babci i Dziadka 
21 stycznia 2020 r.    Wyjazd do GOK w Grójcu dla klas 0-III na przedstawienie teatralne 
20 stycznia 2020 r.    Wręczenie nagród -  Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES - matematyka
18 stycznia 2020 r.    Wycieczka z Klubu Włóczykija - Zamek Królewski w Warszawie 
17 stycznia 2020 r.    Zdrowy deser owocowy 
16 stycznia 2020 r.    Akcja GÓRA GROSZA 2020 
16 stycznia 2020 r.    Gminny Konkurs Ortograficzny w Lewiczynie 
15 stycznia 2020 r.    Gminny turniej piłki siatkowej w Belsku Dużym 
12 stycznia 2020 r.    Jasełka parafialne "Spełniło się Słowo!" w kościele w Lewiczynie, godz. 17:00 
9 stycznia 2020 r.    Wręczenie nagród -  Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES - język angielski
20 grudnia 2019 r.    Szkolny konkurs stroików i szopek - wręczenie nagród 
20 grudnia 2019 r.    Jasełka szkolne "Spełniło się Słowo!" 
20 grudnia 2019 r.    Wigilia klasy IV 
19 grudnia 2019 r.    Przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju przez harcerzy ze Szczepu Drużyn
   im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego w Belsku Dużym
17 grudnia 2019 r.    Świąteczne stroiki i szopki 
17 grudnia 2019 r.    Wyjazd na mecz siatkarskiej Ligi Mistrzów do Warszawy 
16 grudnia 2019 r.    Szkolny konkurs wiedzy o Janie III Sobieskim i Wilanowie 
14 grudnia 2019 r.    Wycieczka z Klubu Włóczykija - Wilanów 
9 grudnia 2019 r.    Pyszna i zdrowa sałatka owocowa 
5 grudnia 2019 r.    Mikołajkowy wyjazd do kina 
5 grudnia 2019 r.    Budowa wielofunkcyjnego boiska szkolnego przy naszej szkole
4 grudnia 2019 r.    XXII Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV-VIII - wręczenie nagród
3 grudnia 2019 r.    Wręczenie nagród - Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES - język polski
2 grudnia 2019 r.    Szkolna akcja "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem" 
2 grudnia 2019 r.    "Średniowieczne pisanie" w klasie IV 
2 grudnia 2019 r.    XXII Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV-VIII 
29 listopada 2019 r.    III edycja konkursu fotograficznego dla mieszkańców gminy Belsk Duży
   - wręczenie nagród
29 listopada 2019 r.    Andrzejki dla przedszkolaków i oddziału 0 
28 listopada 2019 r.    Andrzejki dla klas 0-III i klas IV-VIII 
25 listopada 2019 r.    Szkolny konkurs wiedzy o Mazowszu Chełmońskiego 
25 listopada 2019 r.    Program czytelniczy "Dawniej i dziś" - Legenda o królu Popielu 
25 listopada 2019 r.    Warsztaty "To jest pyszne!" 
22 listopada 2019 r.    Teatrzyk pt. "Z wizytą u kwoki" w wykonaniu klas 0-I 
22 listopada 2019 r.    Dzień Życzliwości 
21 listopada 2019 r.    Mecz piłki nożnej: PSP Zaborów vs Galaktikos
21 listopada 2019 r.    Gminny Turniej Unihokeja dla klas IV-VI oraz VII-VIII 
19 listopada 2019 r.    Spotkanie z inspektorami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego 
18 listopada 2019 r.    Zebrania z rodzicami uczniów klas I-VIII - szczegóły spotkań
18 listopada 2019 r.    Warsztaty profilaktyczne dla uczniów klas V-VIII "Bez uzależnień"
   godz. 12:40 - 14:15
18 listopada 2019 r.    Warsztaty profilaktyczne dla uczniów klas I-IV "Agresji mówimy: NIE!" 
   godz. 10:50 - 12:30
16 listopada 2019 r.    Wycieczka z Klubu Włóczykija - Radziejowice 
14 listopada 2019 r.    Święto Szkoły - 5. rocznica nadania szkole imienia Ziemi Grójeckiej
11 listopada 2019 r.    Gminne obchody Święta Niepodległości w Łęczeszycach 
10 listopada 2019 r.    Grójeckie obchody Święta Niepodległości połączone z rocznicą 600-lecia
   miasta 
10 listopada 2019 r.    I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Niepodległej w Belsku Dużym
8 listopada 2019 r.    "Szkoła do hymnu" 
8 listopada 2019 r.    Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES Matematyka.Plus - matematyka - 10:00
7 listopada 2019 r.    Gminny turniej unihokeja dla klas VII-VIII 
30 października 2019 r.    Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES Lingua.Plus - język angielski - 10:00
30 października 2019 r.    Projekt czytelniczy "Magiczna moc bajek" - Pantofelek Kopciuszka 
30 października 2019 r.    Interaktywny spektakl "Fizyka wszędzie styka" 
29 października 2019 r.    Wyjazd do Teatru Rampa 
28 października 2019 r.    Gminne zawody piłki ręcznej chłopców - klasy VII-VIII 
28 października 2019 r.    Rozstrzygnięcie konkursu na logo wolontariatu 
28 października 2019 r.    Zdrowe drugie śniadanie klas I-III 
28 października 2019 r.    Kleksografia w klasie IV 
28 października 2019 r.    Konkurs "Mazowieckie Krajobrazy" organizowany przez Województwo
   Mazowieckie 
28 października 2019 r.    Zajęcia taneczne 
25 października 2019 r.    Warsztaty "To jest pyszne!" 
25 października 2019 r.    48. Warszawska Jesień Poezji 
25 października 2019 r.    Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES Polonica.Plus - język polski - 10:00
23 października 2019 r.    Lekcja przędzenia liter 
21 października 2019 r.    Szkolny konkurs wiedzy o Węgrowie i Liwie 
21 października 2019 r.    Spotkanie z poetą 
12 października 2019 r.     Wycieczka z Klubu Włóczykija "Szlakiem Księcia Janusza" - Liw
9 października 2019 r.    Zajęcia z programowania dla klasy III w ramach projektu "Kod do przyszłości"
5 - 20 października
2019 r.
   Europejski Tydzień Kodowania 
1 października 2019 r.    Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka 
30 września 2019 r.    Dzień Chłopaka, wybory SUPERCHŁOPAKA
27 września 2019 r.    Szkolne warsztaty "Robimy zimowe przetwory" 
27 września 2019 r.    Powiatowe Finały Indywidualnych Biegów Przełajowych dla uczniów szkół
   podstawowych w Nowym Mieście nad Pilicą 
25 września 2019 r.    Wyjazd do kina dla klas VII-VIII na film pt. "Piłsudski" 
24 września 2019 r.    Wycieczka do Kazimierza Dolnego i Magicznych Ogrodów 
20 września 2019 r.    Uroczyste obchody z okazji 600-lecia nadania praw miejskich Grójcowi: 
   - wręczenie nagród za konkurs literacki "Grójec - kocham to miasto"
20 września 2019 r.     Uroczyste obchody z okazji 600-lecia nadania praw miejskich Grójcowi:  
   - Symultana z Mistrzem Polski Juniorów Patrykiem Chylewskim
11 września 2019 r.    Spotkanie z policjantami - "Bezpieczna droga do szkoły"
9 września 2019 r.    Szkolny konkurs wiedzy o Ciechanowie i Gołotczyźnie 
7 września 2019 r.

Wycieczka z Klubu Włóczykija "Szlakiem Księcia Janusza" - Ciechanów

6 września 2019 r.    Wybory do samorządu uczniowskiego 
6 września 2019 r.    Uroczyste obchody 80-tej rocznicy wybuchu II Wojny Światowej
   Odsłonięcie tablicy pamiątkowej ku czci żołnierzy 44 Pułku Piechoty
   13 Dywizji Piechoty
2 września 2019 r.

 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020