SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

 

 

 

rok szkolny 2017/2018

 

 

 

12 stycznia 2018 r.

 

 Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES PLUS
LINGUA PLUS (XXIX edycja)

organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata V stopnia

uzyskał

 

Bartosz Kiljański

 

 

 

11 stycznia 2018 r.

 

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

ARCHIMEDES PLUS 2017
organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata V stopnia 

uzyskała

 

Joanna Kacprzak

 

 

 

11 stycznia 2018 r.

 

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

ARCHIMEDES PLUS 2017
organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata V stopnia 

uzyskała

 

Milena Woźniak

 

 

 

11 stycznia 2018 r.

 

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

ARCHIMEDES PLUS 2017
organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata V stopnia 

uzyskał

 

Joachim Wójcik

 

 

 

11 stycznia 2018 r.

 

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

ARCHIMEDES PLUS 2017
organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata IV stopnia 

uzyskała

 

Marta Wrzesiewska 

 

 

11 stycznia 2018 r.

 

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

ARCHIMEDES PLUS 2017
organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata III stopnia 

uzyskał

 

Paweł Dudek

 

 

 

11 stycznia 2018 r.

 

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

ARCHIMEDES PLUS 2017
organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata II stopnia 

uzyskał

 

Bartosz Kiljański

 

 

 

11 stycznia 2018 r.

 

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

ARCHIMEDES PLUS 2017
organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata I stopnia 

uzyskał

 

Szymon Skwirowski

 

 

 

18 grudnia 2017 r.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego
w Belsku Dużym

I miejsce
w kategorii - klasa VII dziewczęta
zajęła

 

Alicja Kalinowska

 

 

 

18 grudnia 2017 r.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego
w Belsku Dużym

I miejsce
w kategorii - klasa V chłopcy
zajął

 

Joachim Wójcik

 

 

 

18 grudnia 2017 r.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego
w Belsku Dużym

I miejsce
w kategorii - klasa IV chłopcy
zajął

 

Mateusz Kuchta

 

 

 

18 grudnia 2017 r.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego
w Belsku Dużym

I miejsce
w kategorii - klasa IV dziewczęta
zajęła

 

Natalia Kalinowska
 

 

 

28 listopada 2017 r.

w Publicznej Szkole Podstawowej w Zaborowie

odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny

 

 

 

Dzięki temu statuetka  „Sowy – mądrej głowy” przez kolejny rok pozostanie
w szkole w Zaborowie.

 

 

 

27 listopada 2017 r.

Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES PLUS
POLONICA PLUS (XVII edycja)

organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata stopnia V

uzyskał

 

Paweł Dudek

 

 

 

27 listopada 2017 r.

Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES PLUS
POLONICA PLUS (XVII edycja)

organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata stopnia V

uzyskała

 

Karolina Rzepkowska

 

 

 

27 listopada 2017 r.

Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES PLUS
POLONICA PLUS (XVII edycja)

organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata stopnia V

uzyskała

 

Joanna Kacprzak

 

 

 

27 listopada 2017 r.

Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES PLUS
POLONICA PLUS (XVII edycja)

organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata I stopnia

uzyskał

 

Joachim Wójcik

 

 

 

 

rok szkolny 2016/2017

 

 

30 czerwca 2017 r.

 

 GRAND PRIX PIASECZNA

w pływaniu 


kategoria: 50
m grzbietowy (młodsi)

I miejsce

oraz

kategoria: 50 m klasyczny (młodsi)
I miejsce

zajęła
Milena Woźniak

 

 

6 czerwca 2017 r.

 

Ogólnopolski konkurs
ALBUS 2017
organizowany przez
Centrum Edukacji Szkolnej

 

wyróżnienia
z języka polskiego 

uzyskali

 

Paweł Dudek
i
Joachim Wójcik

 

 

27 maja 2017 r.

 

 Mistrzostwa Grójca
w AQUATHLONIE


kategoria wiekowa: 2008 r.

I miejsce
Milena Woźniak

 

 

16 maja 2017 r.

 

 XXIV Turniej Wiedzy o Grójcu 
i Regionie
 Grójbój '2017
"Życie i działalność księdza Czesława Sadłowskiego"


kategoria: szkoły podstawowe

II miejsce
Alicja Kalinowska
i 

Oliwia Lewandowska

 

 

29 kwietnia 2017 r.

 

 Zawody zorganizowane przez Międzyszkolny Klub Sportowy WODNIK w Radomiu


kategoria:
100 m klasyczny
(9 lat i młodsi)
I miejsce

kategoria: 50 m grzbietowy (9 lat i młodsi)
IV miejsce

zajęła 
Milena Woźniak

 

 

22 kwietnia 2017 r.

 

 II Ogólnopolskie Zawody o Puchar Starosty Staszowskiego 


kategoria:
25 m klasyczny

IV miejsce

kategoria: 25 m grzbietowy
V miejsce

zajęła 
Milena Woźniak

 

 

21 kwietnia 2017 r.

Gminny Konkurs Ekologiczny
w Lewiczynie

I miejsce
w kategorii wiedzowej


Alicja Kalinowska,
Oliwia Lewandowska
i
Michał Piwarski

 

 

 

 10 kwietnia 2017 r.

 

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"BEZPIECZNIE NA WSI TO PODSTAWA
- środki chemiczne to nie zabawa"

organizowany przez Placówkę Terenową KRUS w Grójcu

I miejsce w etapie gminnym zajął

Kacper Kacprzak (klasy 4-6)

 

 

 

27 marca 2017 r.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego
w Łęczeszycach

I miejsce
w kategorii debel dziewcząt
szkół podstawowych zajęły


Alicja Kalinowska
i
Weronika Wlaźnik

 

 

 

21 marca 2017 r.

 

 Konkurs wiedzy polonistycznej
"Świat przysłów. Mądrej głowie dość dwie słowie"

organizowany przez GOK Grójec
- etap powiatowy -

 

 

III miejsce

zajął

Joachim Wójcik
wyróżnienie otrzymała
Alicja Kalinowska

 

 

 

27 stycznia 2017 r.

 

 IV Otwarte Mistrzostwa Raszyna
w pływaniu

 

II miejsce

w kategorii 50 m stylem klasycznym
w grupie dzieci do lat 9 zajęła

Milena Woźniak

 

 

 

3 stycznia 2017 r.

 

 Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES PLUS
MATEMATYKA PLUS (XXVI edycja)

organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata II stopnia

uzyskała

 

Joanna Kacprzak

 

 

 

3 stycznia 2017 r.

 

 Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES PLUS
MATEMATYKA PLUS (XXVI edycja)

organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata II stopnia

uzyskała

 

Alicja Kalinowska

 

 

 

3 stycznia 2017 r.

 

 Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES PLUS
MATEMATYKA PLUS (XXVI edycja)

organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata IV stopnia

uzyskał

 

Mateusz Kuchta

 

 

 

3 stycznia 2017 r.

 

 Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES PLUS
MATEMATYKA PLUS (XXVI edycja)

organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata V stopnia

uzyskała

 

Natalia Wlaźnik

 

 

 

3 stycznia 2017 r.

 

 Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES PLUS
LINGUA PLUS (XXVIII edycja)

organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata V stopnia

uzyskał

 

Mateusz Kuchta

 

 

 

3 stycznia 2017 r.

 

 Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES PLUS
POLONICA PLUS (XVI edycja)

organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata II stopnia

uzyskał

 

Joachim Wójcik

 

 

 

17 grudnia 2016 r.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego
w Belsku Dużym

I miejsce
w kategorii dziewcząt
szkół podstawowych zajęła


Alicja Kalinowska

 

 

17 grudnia 2016 r.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego
w Belsku Dużym

I miejsce
w kategorii debel dziewcząt
szkół podstawowych zajęły


Alicja Kalinowska
i
Weronika Wlaźnik

 

 

 

 

 9 listopada 2016 r.

 

II edycja Konkursu Ekologicznego
"Malujemy Naturę"

organizowanego przez
Związek Międzygminny NATURA

I miejsce
 zajął

Bartłomiej Bednarski
(kategoria 6-9 lat)

 

 

 

rok szkolny 2015/2016

 

 

 

 17 czerwca 2016 r.

 

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"BEZPIECZNIE NA WSI
- Niebezpieczne atrakcje w wakacje"

organizowany przez Placówkę Terenową KRUS w Grójcu

II miejsce w etapie powiatowym zajął

Kacper Kacprzak (klasy 0-III)

 

 

 

 

17   czerwca 2016 r.

Konkurs Plastyczny organizowany przez PSSE w Grójcu
"Trzymaj formę!"

- etap powiatowy -

III miejsce
w kategorii klas IV-VI

zajęła

Weronika Wlaźnik

 

 

17   czerwca 2016 r.

Konkurs Plastyczny organizowany przez PSSE w Grójcu
"Nie pal przy mnie!"

- etap powiatowy -

II miejsce
w kategorii klas I-III

zajął

Szymon Skwirowski

 

 

 

 

 

 

17 czerwca 2016 r.

 

Ogólnopolski konkurs
ALBUS 2016
organizowany przez
Centrum Edukacji Szkolnej

 

wyróżnienie z języka polskiego i matematyki

uzyskała

 

Natalia Wlaźnik

 

 

 

 

 

13 czerwca 2016 r.

 

XXI Gminna Spartakiada Sportowa

I miejsce
w sprawnościowym torze
przeszkód klas IV-VI
zajęła

drużyna PSP w Zaborowie

 

 

 

 

 

13 czerwca 2016 r.

 

XXI Gminna Spartakiada Sportowa

I miejsce
w skoku w dal
zajął

Konrad Kot

 

 

 

 

 

 

13 maja 2016 r.

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
"Kangur 2016"

 

Wyróżnienie w kategorii MALUCH otrzymała Natalia Wlaźnik

 

 

 

 

20 kwietnia 2016 r.

XV Gminny Konkurs Ekologiczny
"Ziemia naszym domem"

I miejsce
zdobyła drużyna PSP im. Ziemi Grójeckiej
w Zaborowie w składzie:


Oliwia Lewandowska
Szymon Janota
Michał Piwarski

 

 

 

 

 

13 kwietnia 2016 r.

 

Finał Archidiecezjalnego Konkursu o świętym Janie Pawle II
"Santo Subito"

 

Tytuł laureata i II miejsce
zajął

 

Joachim Wójcik
Tytuł finalisty zdobyli
Joanna Kacprzak  i  Bartosz Kiljański

 

 

 

14 marca 2016 r.

 

 Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

w Ciechlinie

  lII miejsce

zajęły

 

Alicja Kalinowska
i
Weronika Wlaźnik

 

 

24 lutego 2016 r. odbył się

 Gminny Konkurs Recytatorski

I miejsce
w kategorii klas I-IV

zdobył


Joachim Wójcik

 

Będzie reprezentować gminę Belsk Duży
w konkursie recytatorskim
na szczeblu powiatowym w Grójcu
.

 

 

6 listopada 2015 r.

 

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

ARCHIMEDES PLUS 2015
organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata V stopnia

uzyskał

 

Filip Kępka

 

 

6 listopada 2015 r.

 

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

ARCHIMEDES PLUS 2015
organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata V stopnia

 

uzyskała

 

Natalia Wlaźnik

 

 

6 listopada 2015 r.

 

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

ARCHIMEDES PLUS 2015
organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata III stopnia 

uzyskał

 

Paweł Dudek

 

 

6 listopada 2015 r.

 

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

ARCHIMEDES PLUS 2015
organizowany przez
Oxford Educational

 

Tytuł laureata I stopnia

z wyróżnieniem

uzyskał

 

Joachim Wójcik

 

 

27 listopada 2015 r.

 

 Międzygminny Konkurs
"Moje spotkania z Naturą"

BLIŻEJ NATURY
organizowany przez Związek Międzygminny Natura

 

 II miejsce 

zdobył

 

Kacper Kacprzak

 

rok szkolny 2014/2015

 

 

12 czerwca 2015 r.

 

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego
ALBUS 2015
organizowany przez
Centrum Edukacji Szkolnej

 

Tytuł laureata uzyskała

 

Eliza Kalinowska

wyróżnienie zdobyli:
Alicja Kalinowska, kl. IV
Szymon Janota, kl. IV
Bartosz Wlaźnik, kl. VI

 

 

10 czerwca 2015 r.

 

XX Gminna Spartakiada Sportowa

I miejsce
w biegu na 60 metrów
oraz
I miejsce
w rzucie piłką lekarską
zajął

Cezary Kuchta

 

 

10 czerwca 2015 r.

 

XX Gminna Spartakiada Sportowa

I miejsce
w rzucie piłką lekarską
zajął

Szymon Janota

 

 

 

10 czerwca 2015 r.

 

XX Gminna Spartakiada Sportowa

I miejsce
w tenisie stołowym
zajęła

Alicja Kalinowska

 

 

 

10 czerwca 2015 r.

 

XX Gminna Spartakiada Sportowa

I miejsce
w tenisie stołowym
zajął

Ernest Rzepka

 

 

 

18   czerwca 2015 r.

Konkurs Plastyczny organizowany przez PSSE w Grójcu
"Nie pal przy mnie proszę"

- etap powiatowy -

I miejsce
w kategorii klas I-III

zajął

Szymon Skwirowski

 

 

 

18   czerwca 2015 r.

Konkurs Plastyczny organizowany przez PSSE w Grójcu
"Nie pal przy mnie proszę"

- etap powiatowy -

 

III miejsce
w kategorii klas I-III

zajął

Kacper Kacprzak

 

 

 

22 maja 2015 r.

Ogólnopolski Konkurs Astronomiczny
ASTROLABIUM

organizowany przez Akademię Astronomii
i Fundację Uniwersytetu Jagiellońskiego

 

VI miejsce 

zdobył

 

Filip Kępka

 

 

 

 

 

25 kwietnia 2015 r.

 

Mistrzostwa Powiatu Grójeckiego
w
WALCE NA MIECZE PIANKOWE
w kategorii klas II

 

III miejsce
zajął

 

Joachim Wójcik

 

 

 

25 kwietnia 2015 r.

 

Mistrzostwa Powiatu Grójeckiego
w
KARATE
w kategorii klas II

 

III miejsce
zajął

 

Joachim Wójcik

 

 

 

5 maja 2015 r.

 

 XXII Turniej Wiedzy o Grójcu
i Regionie
Grójbój '2015
"Czas niezapomniany - Grójeckie w latach
wojny i okupacji"


kategoria: szkoły podstawowe

I miejsce
Eliza Kalinowska
i Bartosz Wlaźnik

 

 

 

28 kwietnia 2015 r.

 

Mistrzostwa Powiatu Grójeckiego
Szkół Podstawowych
w Szachach Szybkich

2 szachownica

III miejsce

 

Bartosz Wlaźnik

 

 

 

 

23 kwietnia 2015 r.

 

Finał Archidiecezjalnego Konkursu o świętym Janie Pawle II
"Santo Subito"

 

Tytuł laureata i III miejsce
zajął

 

Joachim Wójcik

 

 

 

 

23 kwietnia 2015 r.

 

Finał Archidiecezjalnego Konkursu o świętym Janie Pawle II
"Santo Subito"

 

Tytuł laureata i III miejsce
zajął

 

Bartosz Kiljański

 

 

 

 
9 kwietnia 2015 r.

 Koncert Laureatów

XXXII Małego Konkursu Recytatorskiego  w Radomiu

etap rejonowy

Joachim Wójcik 

zdobył WYRÓŻNIENIE

 

 

 
26 marca 2015 r.

Joachim Wójcik 


z II klasy
reprezentowa
ł gminę Belsk Duży
na szczeblu powiatowym

w XXXII Małym Konkursie Recytatorskim 
w Grójcu

i otrzymał kwalifikację do
Eliminacji Rejonowych w Radomiu.

 

 

 

 

26 lutego 2015 r. odbył się

 Gminny Konkurs Recytatorski

I miejsce
w kategorii klas I-IV

zdobył


Joachim Wójcik

 

Będzie reprezentować gminę Belsk Duży
w konkursie recytatorskim
na szczeblu powiatowym w Grójcu
.

 

 

 

rok szkolny 2013/2014

 

 

 

11 czerwca 2014 r.

 

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"BEZPIECZNIE NA WSI"

organizowany przez Oddział Regionalny KRUS w Warszawie

Wyróżnienie specjalne za udział w etapie wojewódzkim otrzymał

Kacper Kacprzak

 

 

 

9 czerwca 2014 r.

 

XIX Gminna Spartakiada Sportowa

I miejsce
w biegu na 60 metrów
oraz
II miejsce
w skoku w dal zdobył

Cezary Kuchta

 

 

 

9 czerwca 2014 r.

 

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"BEZPIECZNIE NA WSI"

organizowany przez Placówkę Terenową KRUS w Grójcu

I miejsce w etapie powiatowym zajął

Kacper Kacprzak (klasy 0-III)

 

 

 

4 czerwca 2014 r.

Konkurs Plastyczny organizowany przez PSSE w Grójcu
"Palenie szkodzi"

- etap powiatowy -

 

III miejsce

Katarzyna Kwiatkowska

 

 

 

4 czerwca 2014 r.

Konkurs Plastyczny organizowany przez PSSE w Grójcu
"Nie pal przy mnie"

- etap powiatowy -

 

I miejsce w kategorii klas I-III

Kacper Kacprzak

 

 

 

30 maja 2014 r.

 

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego

ALBUS 2014

organizowany przez

Centrum Edukacji Szkolnej

 

Tytuł laureata uzyskała

Eliza Kalinowska

wyróżnienie otrzymał Filip Kępka

 

 

 

9 maja 2014 r.

 

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"BEZPIECZNIE NA WSI"

organizowany przez Placówkę Terenową KRUS w Grójcu

I miejsce w etapie gminnym zajęła

Katarzyna Kwiatkowska
(klasy IV-VI)

 

 

 

9 maja 2014 r.

 

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"BEZPIECZNIE NA WSI"

organizowany przez Placówkę Terenową KRUS w Grójcu

I miejsce w etapie gminnym zajął

Kacper Kacprzak
(klasy 0-III)

 

 

 

7 kwietnia 2014 r.

 

37. Konkurs Recytatorski
"Warszawska Syrenka"

 

Joachim Wójcik

reprezentował okręg radomski
w Koncercie Laureatów w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki 

 

 

 

19 kwietnia 2014 r.

 

Mistrzostwa Powiatu Grójeckiego
w karate
w kategorii klas I

 

I miejsce zajął

Joachim Wójcik

 

 

 

18 kwietnia 2014 r.

 

Finał

Archidiecezjalnego Konkursu

o błogosławionym Janie Pawle II

„Santo Subito”

 

Tytuł laureata i I miejsce zajął

Joachim Wójcik

Finalistką została uczennica klasy VI
Ewelina Wiewiór

 

 

 

25 marca 2014 r.

Joachim Wójcik 
reprezentował gminę Belsk Duży
na szczeblu powiatowym
w 
XXXI Małym Konkursie Recytatorskim 
w Grójcu.

 

Joachim otrzymał kwalifikację do
Koncertu Laureatów
37. Konkursu Recytatorskiego
"Warszawska Syrenka"

 

 

 

 

24 marca 2014 r.

 

w Publicznej Szkole Podstawowej
w Zaborowie odbył się
XIII Gminny Konkurs Historyczny

 

I miejsce

zdobyła uczennica naszej szkoły

Eliza Kalinowska

 

 

 

11 lutego 2014 r.

w Publicznej Szkole Podstawowej
w Lewiczynie

odbył się V Gminny Konkurs Recytatorski

 

I miejsce
w kategorii klas I-IV

zdobył 

Joachim Wójcik

 

Będzie reprezentować gminę Belsk Duży
w konkursie recytatorskim
na szczeblu powiatowym w Grójcu
.

 

 

 

rok szkolny 2012/2013

 

 

 

17 czerwca 2013 r.

 

XVIII Gminna Spartakiada Sportowa

I miejsce
w Gminnym Turnieju Warcabowym

Bartosz Wlaźnik

 

 

 

14 czerwca 2013 r.

 

VIII Międzypowiatowy Przegląd Piosenki i Tańca Łęczeszyce 2013

 

I miejsce w kategorii przedszkolnej

Zuzanna Górzyńska

 

 

13 czerwca 2013 r.

 

Gminny Konkurs Plastyczny "Bezpieczne wakacje 2013"

 

I miejsce w kategorii klas 0-III

Joachim Wójcik

 

 

13 czerwca 2013 r.

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny organizowany przez KRUS
"Bezpiecznie na wsi - powiedz STOP wypadkom"

- etap powiatowy -

 

I miejsce w kategorii klas 0-III

Kacper Kacprzak

 

 

 

13 czerwca 2013 r.

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny organizowany przez KRUS
"Bezpiecznie na wsi - powiedz STOP wypadkom"

- etap powiatowy -

 

I miejsce w kategorii klas IV-VI

Katarzyna Maroszek

 

 

 

10 czerwca 2013 r.

Konkurs Plastyczny organizowany przez PSSE w Grójcu
"Trzymaj formę"

- etap powiatowy -

 

III miejsce

Katarzyna Kwiatkowska

 

 

10 czerwca 2013 r.

Konkurs Plastyczny organizowany przez PSSE w Grójcu
"Nie pal przy mnie"

- etap powiatowy -

 

I miejsce

Weronika Wlaźnik

 

 

 

16 maja 2013 r.

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
"Kangur 2013"

 

Wyróżnienie w kategorii Żaczek otrzymała Weronika Wlaźnik

 

 

 

29 maja 2013 r.

 

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego
i z języka angielskiego

ALBUS 2013

organizowany przez

Centrum Edukacji Szkolnej

 

Wyróżnienia z języka polskiego i z języka angielskiego uzyskał

Bartosz Wlaźnik

 

 

29 maja 2013 r.

 

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego

ALBUS 2013

organizowany przez

Centrum Edukacji Szkolnej

 

Tytuł laureata uzyskała

Eliza Kalinowska

 

 

18 kwietnia 2013 r.

 

Finał

Archidiecezjalnego Konkursu

o błogosławionym Janie Pawle II

„Santo Subito”

 

Tytuł laureata i II miejsce zajął

Joachim Wójcik

Finalistką została uczennica klasy V

Katarzyna Kwiatkowska

 

 

 

25 marca 2013 r.

 

w Publicznej Szkole Podstawowej w Zaborowie

odbył się XII Gminny Konkurs Historyczny

 

I miejsce

zdobył uczeń naszej szkoły

Bartosz Wlaźnik

 

 

 

13 marca 2013 r.

Katarzyna Maroszek 
w kategorii klas IV-VI


 

 zajęła III miejsce

W VIII Grójeckim Dyktandzie
o tytuł
Grójeckiego Mistrza Ortografii

 

 

 

rok szkolny 2012/2013

 

28 listopada 2012 r.

w Publicznej Szkole Podstawowej w Belsku Dużym

odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny

 

I miejsce oraz tytuł

„Mistrza Ortografii

Gminy Belsk Duży”

zdobył uczeń naszej szkoły

Jakub Bednarski

Dzięki temu statuetka  „Sowy – mądrej głowy”

przez kolejny rok pozostanie w szkole w Zaborowie.

 

 

rok szkolny 2011/2012

 

 

22 maja 2012 r.

XIX Turniej Wiedzy o Grójcu i Regionie

GRÓJBÓJ ’2012

„Dobroczynne dzieło ks. Piotra Skargi”

Kategoria: szkoły podstawowe

 

I miejsce

 

Ernest Matyjas i Szymon Mokosa

 

więcej informacji znajdziesz tutaj

 

 

26 kwietnia 2012 r.

Finał

Archidiecezjalnego Konkursu

o błogosławionym Janie Pawle II

„Santo Subito”

 

Tytuł laureata i II miejsce zajął

Michał Piwarski

 

 

16 lutego 2012 r.

odbyło się w siedzibie GOK w Grójcu

VII GRÓJECKIE DYKTANDO

o tytuł „Grójeckiego Mistrza Ortografii”

 

I miejsce w swojej kategorii wiekowej

oraz tytuł „Grójeckiego Mistrza Ortografii”

zdobył uczeń naszej szkoły

Ernest Matyjas

 

W nagrodę otrzymał dyplom

i odtwarzacz DVD.

 

 

29 listopada 2011 r.

w Publicznej Szkole Podstawowej w Belsku Dużym

odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny

 

 

I miejsce oraz tytuł

„Mistrza Ortografii Gminy Belsk Duży”

zdobył uczeń naszej szkoły

Ernest Matyjas

 

Dzięki temu statuetka  „Sowy – mądrej głowy”

przez najbliższy rok będzie w szkole w Zaborowie.

 

 

 

rok szkolny 2008/2009

Uczeń klasy VI

 

Mariusz Stańczyk

 

uzyskał tytuł finalisty

w Wojewódzkim Konkursie Polonistycznym

 

 

 

rok szkolny 2009/2010

Uczeń klasy VI

 

Miłosz Kalinowski

 

uzyskał tytuł finalisty

w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym